• +420 734 688 825 Lazecká 57/6, 779 00 Olomouc

Your search results

NAŠE SLUŽBY

Vaši nemovitost prodáme za maximální tržní cenu a připravíme kompletní smluvní dokumentaci. Veškeré potřebné kroky spojené s prodejem nemovitosti můžete nechat v klidu na nás

Poradíme Vám s výběrem vhodné nemovitosti a postaráme se o to, že proces nákupu proběhne bez problémů a k vaší spokojenosti. Uvidíte, že nalezení nového domova může být příjemnou záležitostí.

Ať už hledáte vhodnou nemovitost k pronájmu nebo jste majitel nemovitosti, kterou chcete pronajímat. Díky nám si ušetříte drahocenný čas a stres, který je s celým procesem pronájmu spjatý.

Vaši nemovitost prodáme za maximální tržní cenu v co nejkratším možném čase. Kompletně připravíme smluvní dokumentaci. Veškeré potřebné kroky spojené s prodejem nemovitosti nechejte v klidu na nás.

Prodejte svoji nemovitost bez starostí

Ušetřete si čas a starosti a přenechte prodej nemovitosti nám, zkušeným makléřům. Vaši nemovitost prodáme za maximální tržní cenu, v co nejkratším časovém horizontu. Nachystáme veškerou smluvní dokumentaci a obstaráme veškeré kroky spojené s prodejem nemovitosti.

 • Prohlídka a stanovení ceny

  Posoudíme technický stav nemovitosti a stanovíme maximální reálnou tržní cenu pomocí naší databáze prodejů a našich zkušeností.

 • Příprava prodeje

  Připravíme nemovitost na prodej, zajistíme štítek energetické náročnosti a technickou dokumentaci. Díky home stagingu nachystáme nemovitost na focení a prohlídky. Nemovitost profesionálně nafotíme a vytvoříme půdorys pro lepší představu kupujícího.

 • Reklama a prezentace

  Zajistíme propagaci a inzerci on-line, využijeme reklamní prostředky jako plachty, letáky, vývěsky, tiskoviny.

 • Efektivní prohlídky

  Provedeme prohlídky i bez vaší přítomnosti, potencionálním kupujícím zajistíme financování nákupu, podepíšeme rezervační smlouvy.

 • Právní úkony a předání nemovitosti

  Připravíme kupní smlouvu, zajistíme vklad do advokátní úschovy, podáme návrh na vklad do katastru nemovitostí, pohlídáme uvolnění prodejní ceny. Nemovitost předáme kupujícímu. Zajistíme veškeré převody a přepisy energií, pomůžeme s daňovými povinnostmi

Pomůžeme vám s výběrem vhodné nemovitosti podle vašich požadavků a finančních možností. Provedeme vás procesem nákupu tak, aby vše proběhlo bez problémů a k vaší spokojenosti.

Kupujete nový domov, ale nechcete se spálit?

Pomůžeme vám najít nový domov nejen dle vašich finančních možností, ale hlavně i dle vašich požadavků a snů.

 • Rozhovor a informativní schůzka

  Sjednáme si s vámi schůzku, pečlivě rozebereme vaše preference a představy. Rozebereme požadavky na dopravní dostupnost, občanskou vybavenost, druh nemovitosti. Zanalyzujeme vaše finanční možnosti a možnosti financování.
 • Poptávka a prohlídky

  Vytvoříme poptávku a naplánujeme termíny prohlídek tak, aby zapadaly do vašeho kalendáře.

 • Odborná prohlídka

  Při prohlídkách vám pomůžeme posoudit technický stav nemovitosti, posoudit cenu nemovitosti.

 • Právní úkony

  S naším právníkem projdeme a zkontrolujeme veškeré smlouvy tak, aby koupě proběhla řádně a bezproblémově.

 • Předání nemovitosti

  Naši makléři budou u předání nemovitosti, pomůžeme s převody energií a služeb.

Ať už jste majitel nemovitosti, kterou chcete pronajímat, nebo budoucí nájemce, rádi vám pomůžeme a vy tak ušetříte svůj drahocenný čas.

Vlastníte nemovitost a rozhodli jste se ji pronajímat?

Využijte služeb našich realitních makléřů, kteří vám zajistí svoje profesionální služby včetně právních tak, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Ušetříme vám časově náročné, mnohdy i stresující situace, které jsou s celým procesem spojeny.

 • Příprava

  S majitelem nemovitosti stanovíme cenu pronajímané nemovitosti, připravíme nabídku a prezentaci nemovitosti. S nájemcem si podrobně pohovoříme a určíme požadavky a preference na dopravní dostupnost a občanskou vybavenost.
 • Prohlídky nemovitosti

  Majiteli nemovitosti šetříme čas, a hlavně soukromí tím, že prohlídky realizujeme my. Dle zadaných kritérií dokáže makléř předem určit vhodné zájemce o vaši nabídku.

  U nájemce makléř zajistí, aby viděl a prohlédl si všechny nemovitosti dle jeho požadavků a kritérií.

 • Uzavření nájemní smlouvy

  Majitel uzavře zprostředkovatelskou smlouvu, která obsahuje dohodnuté podmínky a opravňuje makléře nemovitost nabízet.

  Nájemce uzavře Dohodu o složení blokovacího depozita, která určuje výši a platbu rezervačního poplatku.

 • Předání nemovitosti

  Připravíme a sepíšeme předávací protokol, který bude obsahovat aktuální stavy měřidel energií a aktuální stav a vybavení nemovitosti.

Compare Listings