• +420 734 688 825 Lazecká 57/6, 779 00 Olomouc

Prodej RD, Šumperk

10.500.000 Kč
Hrabenovská, Šumperk,
Favorite
Your search results

Přehled

  • Vloženo:
  • 30 dubna, 2024
  • 58.00 m2

Základní popis

Ke koupi Vám představujeme 4 rodinné domy v bloku v projektu Rezidence pod Hájem v Horní Temenici v Šumperku o dispozici 5+kk. Každý z těchto rodinných domů bude o 2 nadzemních podlažích. I.NP nabízí 2 sklady, šatnu, předsíň, chodbu, ložnici, která případně může sloužit k pobytu hostů či starší generace, protože je uzpůsobeno pohybu osob se sníženou pohyblivostí, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, komoru, technickou místnost, WC, koupelnu, krytou terasu a před domem přístřešek pro automobil. II.NP nabízí tři pokoje, šatnu, koupelnu, chodbu. Vytápění domu a ohřev vody je zajišťěno přes tepeplné čerpadlo a je zde příprava pro možnost dobudovaní si krbových kamen. Energetická náročnost těchto domů bude velice úsporná. Nemovitost je nachystaná na vybudování fotovoltaické elektrárny. Vhodná je i pro dvougenerační bydlení.

Nemovitost nabízí ekologické nakládání s dešťovou vodou spočívající v retenční nádrži a vsakovací jímce.

Ke každému domu náleží zahrada o výměře od 290 – 399 m2.

Tyto nemovitosti pro Vás staví tradiční lokální firma Ekozis s dlouholetou praxí pocházející ze Zábřeha. V této nově vybudované lokalitě již postavila 3 bytové domy nacházející se přímo naproti těchto RD. V blízké budouctnosti se zde cbystá ještě vybudování garáží, které se budou primárně nabízet majitelům v této lokalitě.

Všechny obsáhlejší informace týkající se celého projektu najdete na stránkách REZIDENCE POD HÁJEM.

Tato lokalita se nachází v klidné části města Šumperka a je ideální zejména pro ty, kteří vyhledávají klidnější bydlení v těsné blízkosti zeleně, zároveň však s dobrou dostupností do samotného centra města. Cena je uvedena včetně DPH. V případě dalších informací neváhejte kontaktovat makléře této nabídky. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme přes hypotéčního specialistu. Předpokládaný termín dokončení – podzim 2024.

A+

A

Energetická třída B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Hrabenovská, Šumperk
Město:
Okres:
PSČ: 78701
Země: Česká republika
Ukázat na Google Maps
ID nemovitosti: 25133
Cena: 10.500.000 Kč
Užitná plocha: 58.00 m2
Property Lot Size: 350.00 m2
Energetická třída: B
Vlastnictví: Osobní
Stav: Novostavba
Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Cihlový
Počet NP: 2
Charakter okolí objektu: Klidná část obce
Typ vytápění objektu: Lokální tepelné čerpadlo

Rezervujte si prohlídku

Vybrat termín prohlídky?
Call WhatsApp

Compare Listings

Eva Procházková